User:Lina

From Howto Things
Revision as of 16:45, 21 May 2016 by Lina (talk | contribs) (Created page with "400px|thumb|right ===Trečiasis tarptautinis naujųjų humanitarinių mokslų kongresas IcoN kviečia į atviras laboratori...")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search
Screen Shot 2016-05-21 at 10.28.36 AM.png

Trečiasis tarptautinis naujųjų humanitarinių mokslų kongresas IcoN kviečia į atviras laboratorijas OpLab! su Mindaugu Gapševičiumi

Trečiojo Tarptautinio naujųjų humanitarinių mokslų kongreso (IcoN) metu Kauno Technologijos Universitete organizuojamos atviros laboratorijos OpLab! į kurias jungtis ir dalyvauti kviečiami kongreso dalyviai bei visi susidomėjusieji. Šios laboratorijos pasiūlys eksperimentus su biologiniais ir nebiologiniais elementais, o jas pristatys Lietuvoje ir Vokietijoje kuriantis menininkas ir kuratorius Mindaugas Gapševičius.

Laboratorija „Itin žemo voltažo išlikimo rinkinys“ (“Ultra Low Voltage Survival Kit”) 2015-05-28, ketvirtadienis 10:30-12:30 Laboratorija dalyvius supažindins su neįprastais elektros šaltiniais, tokiais kaip, pavyzdžiui, žmogaus kūnas. Dalyvavimui nebūtinos jokios specifinės žinios. Jei domitės techninėmis galimybėmis, atsineškite kompiuterį ir, jei turite, arduino.

Laboratorijos „Mikorizės tinklai arba kaip pasiklausyti augalų pokalbių“ (“Mycorrhizal Networks or How Do I Hack Plant Conversations”) 2015-05-28, ketvirtadienis 15:30-17:30 Dalyviai sužinos apie augalus ir grybus gyvenančius simbiozėje vieni su kitais. Laboratorijos metu bus konstruojamas paprastas elektroninis prietaisas augalų simbiotinei veiklai nustatyti.

Abu renginiai vyks Kauno technologijos universtitete Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultete, adresu A. Mickevičiaus g. 37, 44244 Kaunas, 106 auditorijoje. Dalyvavimas su registracija el. paštu info@migaa.eu

Medijų menininkas ir kuratorius Mindaugas Gapševičius (g. 1974) gyvena ir kuria Berlyne, Weimare ir Vilniuje. 1999 m. baigė magistro studijas Vilniaus dailės akademijoje o 2016 m. įgijo folosofijos magistro laipsnį Londono Goldsmiths universitete. Nuo 2014 m. prisijungė prie tarptautinio semiotikos instituto veiklos ir atlieka meninį tyrimą. Nuo 2015 m. yra Bauhaus universiteto Weimare kūrybinis bendradarbis.

2016 m. IcoN kongreso tema – PROCESAI, ŽEMĖLAPIAI, NARATYVAI. Ši tema parinkta todėl, kad pagrindinis daugybės humanistinių veiklų dėmesys perėjo nuo „rezultato“ prie „proceso“. Taip vyksta su menais, kai sąvokos „pasiruošimas“, „atlikimas“, „darbo eiga“ tampa vis svarbesnės kuriant ir įgyvendinant meno kūrinius. Vis dėlto atrodo, kad visuomenė priėmė „atviros virtuvės“ principą kaip dominuojantį daugybės veiklų supratimo ir patyrimo būdą.

3-iasis Tarptautinis naujųjų humanitarinių mokslų kongresas organizuojamas Tarptautinio Semiotikos Instituto ISI vyks Kaune, Lietuvoje 2016 m. gegužės 23–26 dienomis. OpLab! laboratorijos yra organizuojamos bendradarbiaujant su organizacija Institutio media.

http://isisemiotics.eu/icon-home/ http://www.howto-things.com